Zioła na potencję i inne preparaty – porównanie

 

Zioła na potencję i inne preparaty porównanie

Erekcją nazywa się napływ krwi do prącia, zwiększenie jego rozmiarów oraz usztywnienie, bez czego stosunek jest niemożliwy. Problemy z potencją miewa wcale nie tak mało mężczyzn, a w zasadzie ów kłopot przytrafić może się każdemu z nich podczas współżycia. Istnieją jednak pewne rozwiązania, które pozwolą na utrzymanie erekcji podczas seksu. Wbrew pozorom temu problemowi można łatwo zaradzić. Jakie sposoby mogą okazać się najlepsze na potencję?


Nawigacja:

Od wieków znane jest pewne rozwiązanie. Mieszanka ziół na potencję z żeń-szeniem

I tutaj pojawia się pytanie: Jaki żeń-szeń na potencję? Ten wykorzystywany w preparatach na zaburzenia erekcji pochodzi głównie z Chin oraz Korei Południowej i Stanów Zjednoczonych. Jeśli zaś chodzi o żeń-szeń właściwy, to rośnie on dziko przede wszystkim w Azji Wschodniej. Badacze uważają, iż potencję skutecznie poprawia jedynie żeń-szeń koreański. Zioła na potencję były kiedyś niezwykle popularne. I tak, oprócz żeń-szenia wyróżnić można również macę, która wzmacnia libido, a także poprawia nastrój oraz dodaje wigoru.

Inne naturalne środki na potencję warte uwagi

Jednym z nich jest choćby porada dla panów – nie panikować, lecz odetchnąć głęboko, przyciągnąć jak najbliżej swego ciała partnerkę, objąć ją pewniej i wykorzystać to do ponownej stymulacji. Także pani ma możliwość przywrócenia do życia członka swego partnera. Jeśli chodzi o naturalne środki na potencję, to można umieścić penisa pomiędzy udami partnerki w miejscu, gdzie najbardziej do siebie przylegają. Rolą mężczyzny jest tutaj trzymanie swej pani za biodra i poruszanie nimi w taki sposób, aby jej uda się poruszały i obcierały członka z góry na dół.

Naturalne sposoby na potencję kontra zastrzyki

Niekiedy panowie mogą się zdecydować na zastrzyki do ciał jamistych. Wykonuje się je bezpośrednio przed stosunkiem. Do wyboru są także różne preparaty na potencję, które mają szansę na pozbycie się tejże wstydliwej dla każdego mężczyzny dolegliwości. Są to choćby takie środki jak krem na potencję. Warto wspomnieć o zaletach, jakimi wyróżnia się maść na potencję – są to między innymi: wpływ na pełne wzmocnienie jąder i narządów płciowych, zapobieganie niepełnej erekcji oraz zmęczeniu seksualnemu oraz zwiększenie zdolności funkcyjnych jąder i produkcji męskich hormonów.

Suplementy na potencję

Niektórzy wolą jednak zdecydować się na zakup leków na potencję bez recepty. Są to głównie tabletki, z których wyróżnić można na przykład Vigrogan, wyróżniający się spośród innych środków. Suplement diety na potencję zaleca się najczęściej osobom, które przechodzą przez terapie. Zdecydowanie są one dość powszechne.

Wielu mężczyzn ucieka przed problemem z erekcją, jednak niekiedy i tak udaje mu się dopaść swój cel. Wówczas każdy pan chce pozbyć się tej wstydliwej dolegliwości, na które rozwiązaniem są miedzy innymi żele na potencję. Mają one szansę sprawić, iż członek podczas stosunku będzie sztywny i mocny. Żel na potencję dla mężczyzn nie uchodzi jednak za często stosowany środek.

Podsumowując

Zwykle stosuje się jednak leki, nie suplementy diety na potencję, w przypadku stwierdzonych przez lekarza problemów z erekcją. Często takie męskie problemy mają po prostu podłoże psychiczne bądź zależą od kondycji fizycznej, toteż suplementy na potencję mogą sobie z prostymi przyczynami poradzić i zlikwidować problem. Stosuje się również witaminy dla mężczyzn na potencję, z których witaminy z grupy B oraz witamina C mogą nie tylko poprawić potencję, ale również wpłynąć pozytywnie na całokształt zdrowia mężczyzny. Są także inne witaminy na potencję, takie jak witamina E – o ile nie jest spożywana w zbyt dużej ilości, to działa ona na ów problem.

Źródła:
  1. How to Cure Erectile Dysfunction Naturally Through Diet, Exercises and Natural Remedies, J.D. Rockefeller, 2015, ISBN: 1514820617, 9781514820612
  2. Seksuologia, Michał Lew-Starowicz, Zbigniew Lew-Starowicz, Violetta Skrzypulec-Plinta, PZWL, 2017, ISBN: 9788320053609

Dodaj komentarz